Aktualności

Natura Twojego stylu! Kolekcja zima 2022 od Wólczanki

Natura Twojego stylu

Celebracja czasu spędzonego wspólnie w otoczeniu natury zapewnia dostęp do wielu nowych doświadczeń. To recepta na szczęście, gdy chcemy uciec od codzienności, odpocząć, zregenerować siły. Nawet jeśli nie mieszkasz na wsi, w lesie czy nad jeziorem – po prostu wyjdź z domu. Wybierz się na spacer za miasto czy do pobliskiego parku. Nasyć oczy zielenią, nakarm się świeżym powietrzem. Odpocznij.

To czas na zwolnienie tempa i przeżywania codzienności bardziej świadomie. Brak pośpiechu pozwala dostrzec detale i cieszyć się z małych rzeczy.

Blisko natury

Stylizacje odzwierciedlają dążenie, aby ubrania przyniosły upragniony spokój i skutecznie poprawiały nastrój. Nostalgiczne krajobrazy natury stały się inspiracją dla kolekcji, w której dominują kolory ziemi takie jak ciepłe beże, stonowane brązy i subtelna kremowa biel.

Z nutą nostalgii

Ciepłe, otulające swetry to synonim komfortu w trakcie chłodnych miesięcy! Mają wszystkie zalety: są wygodne, uniwersalne… A wraz z nadchodzącą zimą stają się idealną częścią garderoby, którą warto dodać do wszystkich ulubionych stylizacji. Zainspiruj się naturalną paletą barw!

Sezon z charakterem

Odkryj subtelną moc stylizacji w odcieniach żółtych tonacji. Ta barwa pozwala podkreślić wyjątkowość Twojej stylizacji. Ten kolor kojarzy się z energią, witalnością i świeżością. Zadbaj o siebie i wtul się w miękkie dzianiny, które dodadzą Ci ciepła na wszystkie piękne chwile sezonu.