Aktualności

VISTULA ON THE GO. Find what defines you

Autumn–Winter 2022

VISTULA ON THE GO. Find what defines you

Vistula jest w trakcie przemiany. Otwiera się na wyzwania, zapraszając wielbicieli marki i nowych odbiorców do wyruszenia we wspólną podróż. VISTULA ON THE GO. Find what defines you to zachęta do ekscytującej eksploracji i ponownego zdefiniowania swojego stylu. Marka wychodzi z autorską propozycją, jak ten proces przeprowadzić na własnych zasadach. Szeroki asortyment Vistula umożliwia stworzenie wielu konfiguracji z poszczególnych produktów i pozwala wybrać to, co jest najbliższe danej osobie – jej energii, osobowości, temperamentowi. Dlatego kolekcję Autumn–Winter 2022 podzielono na pięć rozdziałów, których wspólnym mianownikiem jest inspirowanie do zatrzymania się i przyjrzenia temu, co definiuje nas jako jednostki.

Find what defines you.

 

Chapter 1. Let the story begin

Autumn 2022

Let the story begin to przedsmak wzbudzający apetyt na więcej. To pierwsza z kilku odsłon sezonu, pełniąca funkcję zwiastuna całej kolekcji: sygnalizuje rozpoczęcie większego procesu, nadejście nowości i konieczność wprowadzenia zmian. Podkreśla przejściowość obecnego stanu oraz związane z nim niepewność i konfrontację z niewiadomą, ale kładzie też nacisk na ciekawość wobec nieznanego i chęć do stawienia czoła nadchodzącym wyzwaniom. Dodatkowo jest to również powiew świeżości w okresie trwania letniej wyprzedaży. Motyw wody na zdjęciach i przezroczyste logo Vistula to odniesienie do ewolucji marki i nowych horyzontów, które przed sobą otwiera.

W kolekcji Let the story begin Vistula podkreśla to, z czego jest najlepiej znana, czyli ponadczasowych klasyków, takich jak wyprodukowane w Polsce garnitury czy strukturalne marynarki. Celebruje lato, prezentując idealne na upały lekkie koszule z mieszanki bawełny i lnu. Oferta zostaje urozmaicona o zadziorną skórzaną pilotkę oraz przykuwający uwagę turkusowy sweter, stanowiący mocny akcent kolorystyczny. W przejściowym pierwszym etapie znane bazowe produkty w sposób oryginalny łączą się z zapowiedzią tego, co dopiero w kolejnych miesiącach w pełni się rozwinie.