Aktualności

Razem przeciwko COVID-19. Dołącz do VISTULA #VICTORYTEAM

Razem możemy zmienić rzeczywistość i sprawić, aby powrót do życia po koronawirusie był prostszy! Właśnie ruszyła akcja w ramach której VISTULA przekaże 50% przychodu ze sprzedaży produktów z symbolem V, Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie. Dołącz do #VICTORYTEAM i przekonaj się, jak wiele zależy od Ciebie.

Podróże, spotkania z przyjaciółmi, zakupy.. To co jeszcze niedawno wydawało się zwyczajne, dziś bywa niemożliwe. COVID-19 sprawił, że zaczęliśmy doceniać małe rzeczy, drobne gesty, ulotne chwile. Dystans społeczny i odpowiedzialne zachowanie to najlepsze co możemy zrobić – dla siebie, bliskich i całego społeczeństwa. W VISTULA wierzymy, że wspólny wysiłek doprowadzi nas do zwycięstwa.

Dołącz do VISTULA #VICTORYTEAM

V to VISTULA, V to także symbol zwycięstwa. Kupując produkt z symbolem V, pomagasz przywrócić Szpital Uniwersytecki w Krakowie do życia po COVID-19. Wybierz produkt idealny dla siebie lub obdaruj nim kogoś bliskiego. Przekonaj się, jaką moc mają drobne gesty. Razem zmieńmy rzeczywistość i sprawmy, aby powrót do życia po koronawirusie był prostszy!

 

Media