Aktualności

DENI CLER na wiosnę i lato 2017

Kolekcja Deni Cler Milano na wisonę i lato 2017 ma temperament Włoszki. Jest dynamiczna, złożona, ekspresyjna i mocna. Z ogromną swobodą sięga zarówno po to co współczesne, jak i klasyczne. Nie boi się  marzyć, szukając tego co nienazwane i nieodkryte.

Jak co sezon, marka sięga po ekskluzywne tkaniny najwyższej  jakości, prezentuje rozbudowaną paletę barw, które powołują do życia zróżnicowane formą i stylem fasony. Stanowi to o szacunku dla złożonej kobiecej natury, jest także ukłonem w kierunku realizacji potrzeb płynących z wielu aktywności, bez których żadna kobieca tożsamość wydaje się być niepełna.

Uzupełnieniem kolekcji jest wyjątkowa oferta akcesoriów. To z jednej strony buty, a pośród nich: welurowe czółenka , sandały z metalicznej skóry o modowym, bezkompromisowym charakterze, dodającym sylwetce estetycznej świeżości i wielkomiejskiej energii. Fanki połączenia wygody z elegancją zakochają się w sneakersach wykonanych z jednego płata skóry i nie posiadających żadnych szwów. Z kolei buty z obcasami wysadzanymi perłami lub ozdobionym kolorowymi wzorami, zapewnią idealny balans z prostotą klasycznych zestawień garniturowych. Z drugiej to zjawiskowe torby: proste shoppery, wielkomiejskie luźne worki, kobiece kopertówki, czy nie dające się jasno zaklasyfikować gatunkowo torby o genialnych kształtach i znakomitych, intrygujących wykończeniach.

Więcej informacji:

Jadwiga Janik

E-mail: j.janik@decnicler.eu

Tel. + 48 22 872 44 43 w. 125