Bytom Club

 

Doceniając Państwa sympatię do marki BYTOM, przygotowaliśmy Program, który sprawi jeszcze większą przyjemność zakupów w sklepach BYTOM.
W ramach uczestnictwa oferujemy:

  • dokonywanie zakupów z wykorzystywaniem tzw. rabatu wartościowego, który naliczany jest na Państwa indywidualnym koncie już od pierwszej transakcji zakupu. Za każde pełne 10 złotych wartości kupowanych produktów, na konto Uczestnika naliczana jest 1 złotówka rabatu. W przypadku produktów przecenionych (z obniżoną ceną) za każde 100 zł na konto Uczestnika naliczana jest 1 złotówka rabatu. Dodatkowo Uczestnik, który w okresie 12 miesięcy dokona zakupów z użyciem karty BYTOM KLUBU, na łączną kwotę przekraczającą 8000 zł, będzie miał naliczane przy kolejnych zakupach 3 złote rabatu na swoje konto, za każde 20 złotych wartości nabywanych produktów (nie dotyczy produktów przecenionych i z obniżoną ceną),
  • otrzymywanie informacji o nowościach w kolekcji i promocjach,
  • uczestnictwo w specjalnych akcjach promocyjnych,
  • bieżącą kontrolę wysokości zgromadzonego rabatu na koncie,
  • pierwszeństwo w zakupach wyprzedażowych,
  • serwis krawiecki,
  • uczestnictwo w promocjach organizowanych przez partnerów BYTOM KLUBU.

Na Państwa wirtualnej karcie BYTOM KLUBU, znajduje się rabat wartościowy w wysokości do 10% wartości Państwa pierwszej transakcji, podczas której nastąpiła rejestracja do programu BYTOM KLUB. Rabat wartościowy można wykorzystać przy kolejnych zakupach w sklepie BYTOM już 24 godziny po transakcji (swoją ważność zachowuje przez 18 miesięcy).

Zapraszamy na stronę www.bytom.com.pl, gdzie w zakładce BYTOM KLUB znajdziecie Państwo więcej informacji na temat zasad i funkcjonowania programu. Po zalogowaniu się (hasło to data Państwa urodzenia) można sprawdzić wysokość zebranego rabatu wartościowego na koncie, przejrzeć historię swoich zakupów, zmienić swoje dane.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w Klubie spełni Państwa oczekiwania.  Zapraszamy na zakupy do sklepów BYTOM!